Uczniowie klas trzecich brali udział w projekcie edukacyjnym z geografii „ Czym Stary Kontynent może zafascynować młodego turystę?” Oto  przygotowane przez uczniów plany wycieczek po krajach europejskich: Agata, Alicja, Dorota, Ewelina, Iza, Jacek, Jakub, Janek, Janek i Miłosz, Kacper i Damian P, Kamila, Karolina, Karolina 2, Kasia, Kinga, Klaudia, Klaudia 2, Kuba, Maksymilian, Małgosia, Marcel i Bartek, Marcelina, Marta, Martyna, Mateusz, Mateusz 2, Michał, Michał 2, Mikołaj, Mikołaj 2, Natalia, Ola, Olek, Patrycja, Prezentacja geografia Maciej, Sandra, Tomek, Weronika.

Wspomnienia z wakacji

Już niedługo koniec września. Deszcz i chłodne poranki przypominają nam, że okres wakacji już minął. Żeby chociaż przez moment wrócić do tych wspaniałych chwil wakacyjnego lenistwa, Wasi koledzy przygotowali dla Was krótkie wspomnienia miejsc, w których wypoczywali i które w przyszłości warto odwiedzić.

Łukęcin

Małe Ciche