Osiągnięcia Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia  edukacyjne:

  • Klara Żurawska  – laureatka wojewódzkiego etapu oraz 14 miejsce w finale centralnym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy   żołnierza i dzieje oręża polskiego”,
  • Klara Żurawska  – laureatka Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Języka Polskiego,
  • Klara Żurawska  – laureatka Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Języka Niemieckiego,
  • Filip Cierniakowski  – laureat Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Języka Angielskiego,
  • Wawrzyniec Orłowski  – laureat Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Historii,
  • Kornelia Kaszubowska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Biologii,
  • Jakub Ostrowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Biologii,
  • Jerzy Polakiewicz – laureat Wojewódzkiego Konkursu   Przedmiotowego z Geografii,
  • Kornelia Kaszubowska – laureatka III miejsca w Wojewódzkim  Konkursie „Znam swoje ciało na szóstkę”,
  • Wawrzyniec Orłowski  – laureat wojewódzkiego etapu   Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje   oręża polskiego”,
  • Jakub Rachubiński – laureat wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego
  • Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”,
  • Julia Bąk III miejsce a Radosław Młodziński – IV miejsce w regionalnym konkursie historycznym „Siedem cudów świata – wędrówki po starożytności”,
  • zespół gimnazjum –  I miejsce drużynowo w IV Powiatowym Konkursie Fizycznym „Czas na zabawę z fizyką”,
  • Kangur matematyczny – Agata Kwiatkowska – wyróżnienie
  • Liga matematyczna  - Kinga Derewecka - wyróżnienie

Osiągnięcia artystyczne:

Wojewódzki konkurs plastyczny – Jan Paweł II  -  Przemek Kujaczyński II miejsce

Wojewódzki konkurs – Prace plastyczne i fotograficzne inspirowane wierszami Czeslawa Miłosza - A. Łabich II miejsce w kategorii fotografia

 

EKOBIESIADA

KULINARNY - (GIMNAZJUM, ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA)
I miejsce (stolik nr 16)
Laura Mytlewska, Dominika Marciniak, Martyna Zegarska;
II miejsce (stolik nr 10) -
Julia Bąk, Klaudia Pamięta, Maria Olejnik;
KONKURS PLASTYCZNY:
I miejsce Kornelia Kaszubowska
III miejsce Julia Sadowska,
III miejsce Natalia Fryc Wyróżnienia: Natalia Dąbrowska,
POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ: III miejsce Karolina Dawiec

 

KONKURS „TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"

KARTKA ŚWIĄTECZNA

Kategoria III od 13 do 15 lat 

I miejsce: Kornelia Kaszubowska
WYRÓŻNIENIA: Patrycja Pieniążkowska, Paulina Bojanowska

Konkurs „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

I miejsce:  Martin Redman

 

Wielkanocny Konkurs Plastyczny

PALMA WIELKANOCNA

WYRÓŻNIENIE:  Julia Sadowska

PISANKA

I miejsce - Julia Sadowska
II miejsce - Kornelia Kaszubowska
II miejsce - Weronika Tułodziecka
WYRÓŻNIENIE:  Patrycja Pieniążkowska

STROIK

I miejsce - Julia Sadowska
II miejsce - Kornelia Kaszubowska
II miejsce - Wiktoria Szymańska

 

Osiągnięcia UKS „Olimpijczyk”

Katarzyna Guttmann, Joanna Jasińska, Klaudia Jastrzębska, Kornelia Kaszubowska, Milena Knop, Julia Krystyniuk, Weronika   Matiasik, Agata Nowak, Weronika Szymańska z drużyny   młodziczek – brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach   Polski w piłce ręcznej plażowej – 2015 rok.

 

Przeglądy muzyczne:

Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej – Julia Bąk

 

XXII Diecezjalny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej -  Karolina Zielińska I m

 

Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych – Karolina Zielińska IIIm

 

Zawody sportowe:

Strzelanie Liga Powiat – W.eronika Szymąńska III miejsce

 

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego- powiat – II miejsce drużynowo

 

Bieg Malinowskiego Grudziądz - 3m Mateusz Glasa

 

Powiatowe Drużynowe Biegi Sztafetowe  Golub –Dobrzyń -1m sztafeta chłopców  3m sztafeta dziewcząt

 

Powiatowy turniej piłki nożnej Golub-Dobrzyń- II drużyna chłopców