Osiągnięcia Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014

Osiągnięcia przedmiotowe i artystyczne

- Klara Żurawska – laureatka wojewódzkiego finału oraz udział w finale centralnym konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”,
- Klara Żurawska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii,
- Patryk Rudnicki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii,
- Miłosz Wojciechowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii,
- Klara Żurawska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
- Agata Dębińska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii,
- Małgorzata Łabich – laureatka etapu wojewódzkiego XI Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym,
- Klara Żurawska – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Historycznym,
- Małgorzata Łabich – II miejsce w III Powiatowym Konkursie Historycznym,
- Marcin Brzustewicz – III miejsce w III Powiatowym Konkursie Historycznym,
- Drużyna gimnazjum – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Historycznym,
- zespoły gimnazjum – II i III miejsce drużynowo w II Powiatowym Konkursie Fizycznym „Czas na zabawę z fizyką”,
- Karolina Zielińska – III miejsce w kategorii solista 13- 15 lat w XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej,
- zespół „The Cover Band” – III miejsce w kategorii zespół w XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej,
- Zuzanna Hejnowska – I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Poezji Religijnej „Chmury przeminą, niebo zostanie”,
- Zuzanna Hejnowska – III miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Idzie jesień przez park …”,
- Magdalena Pałucha – II miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim „Idzie jesień przez park …”,
- Małgorzata Łabich – I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Konkursów o Pszczołach, 
- Kornelia Kaszubowska – III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Konkursów o Pszczołach, 
- Anna Cieślak – I miejsca w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: bombka i choinka),
- Weronika Szymańska – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: bombka),
- Natalia Rysiewska – III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: bombka),
- Karolina Dawiec – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: choinka),
- Karolina Kałon – III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: choinka),
- Kornelia Kaszubowska – I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: stroik),
- Agata Karnowska – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: stroik),
- Martin Redman – III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Świąteczne ozdoby” (kategoria: stroik)

 

 

 Osiągnięcia sportowe

 - drużyna dziewcząt – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Buku, 
- drużyna dziewcząt – VII miejsce w Ogólnopolskim Andrzejkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Lubiczu, 
- drużyna dziewcząt z UKS „Olimpijczyk”– VII miejsce w VII Mikołajkowym Ogólnopolskim Andrzejkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Kępnie, 
- drużyna gimnazjum – II miejsce w Lidze strzeleckiej,
- drużyna chłopców – I miejsce w Powiatowym drużynowym deblowym turnieju tenisa stołowego,
- drużyna dziewcząt – III miejsce w Powiatowym drużynowym deblowym turnieju tenisa stołowego,
- Robert Słoma – I miejsce w biegu na 1500 m na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych,
- Mikołaj Cebula – I miejsce w rzucie oszczepem na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych,
- Mateusz Regulski – I miejsce w skoku w dal na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych,
- Paulina Szymańska – II miejsce w biegu na 400 m na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych,
- Bartosz Gajewski– III miejsce w pchnięciu kulą na Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych
- drużyna dziewcząt – wicemistrzostwo województwa w lidze w kategorii młodziczka, 
- Andżelika Reiwer z drużyny juniorek – wicemistrzostwo Polski na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej,
- Katarzyna Guttmann, Kornelia Kaszubowska, Milena Knop, Julia Krystyniuk, Agata Nowak i Weronika Szymańska z drużyny młodziczek – brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej