Osiągnięcia Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia przedmiotowe i artystyczne

Uczniowie

Konkurs

Wynik

Klara Żurawska

Wojewódzki  finał  oraz   17  miejsce  w  ogólnopolskim  finale  konkursu   historycznego  „Losy   żołnierza  i  dzieje  oręża  polskiego”

laureatka

Marta Preis

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

laureatka

Mikołaj Lech

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii”

laureat

Kinga Burak

Etap  wojewódzki X Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 

laureatka

Marta Kicyła

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

laureatka

Klara Żurawska

Powiatowy konkurs historyczny z okazji 150 rocznicy powstania styczniowego 

I miejsce

Patryk Rudnicki

Powiatowy konkurs historyczny z okazji 150 rocznicy powstania styczniowego 

III miejsce

Klara Żurawska

Regionalny konkurs historyczny „Siedem cudów świata – wędrówki po starożytności”

I miejsce

Jakub Ostrowski

Regionalny konkurs historyczny „Siedem cudów świata – wędrówki po starożytności”

III miejsce

Zespół Gimnazjum

Regionalny konkurs historyczny „Siedem cudów świata – wędrówki po starożytności”

I miejsce

Zespół Gimnazjum

II Powiatowy Konkurs Fizyczny  „Czas  na  zabawę  z  fizyką”

I miejsce

Monika Wujec

Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w  Słupsku

wyróżnienie

Sara Cyglicka

Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w  Słupsku wyróżnienie

 Osiągnięcia sportowe

Uczniowie

Konkurs

Wynik

 Zespół szczypiornistek

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej w Szczecinie (kategoria wiekowa młodziczki)   IV miejsce

 Zespół szczypiornistek 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej w Szczecinie (kategoria wiekowa juniorki młodsze)  VII miejsce 

Zespół  dziewcząt  z  klas  sportowych 

Turniej piłki ręcznej w Krakowie "O Puchar Lajkonika"   udział

Uczniowie  reprezentujący  barwy LKS  Promień  Kowalewo Pomorskie  w  sezonie  2012/13

Mistrzostwo Ligi Juniorów Młodszych okręgu toruńskiego w piłce nożnej   

Drużyna  piłki  nożnej  chłopców

 Powiatowy Turniej Piłki Nożnej, awans do ćwierćfinału  I miejsce

Drużyna  piłki  nożnej  chłopców 

 Ćwierćfinał turnieju piłki nożnej w Brodnicy  II miejsce

 Drużyna  piłki  nożnej  chłopców

 I runda Turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup w Radominie  I miejsce

 Drużyna  piłki  nożnej  chłopców 

 II runda Turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup w Golubiu-Dobrzyniu  II miejsce

Drużyna  piłki  nożnej  chłopców  

mecz barażowy o awans do finału wojewódzkiego piłki nożnej Coca Cola Cup w Grudziądzu zwycięstwo i awans do finału w Toruniu 

 Drużyna chłopców

ćwierćfinał drużynowych zawodów w tenisa stołowego w Chełmnie  III miejsce 

  Drużyna chłopców

 Powiatowe drużynowe zawody w tenisa stołowego we Wrockach I miejsce 

Maciej Rożnowski 

Turniej indywidualny tenisa stołowego w Golubiu-Dobrzyniu  I miejsce 

 Maciej Rożnowski 

Zawody tenisa stołowego w Golubiu-Dobrzyniu  I miejsce

 Drużyna chłopców

Liga strzelecka w Golubiu-Dobrzyniu III miejsce

Drużyna Gimnazjum

Finał wojewódzki w lekkiej atletyce w Świeciu udział

 Hubert Rychel

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe w Golubiu-Dobrzyniu, awans do finału wojewódzkiego I miejsce

Drużyna dziewcząt

Powiatowe biegi przełajowe sztafetowe w Golubiu-Dobrzyniu III miejsce

Drużyna chłopców

Powiatowe biegi przełajowe sztafetowe w Golubiu-Dobrzyniu III miejsce

 Drużyna Gimnazjum

Powiatowe zawody lekkoatletyczne w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce

Marcin Dunajski

Bieg na 1500 m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu I miejsce

 Gabriela Klecka

Bieg na 800 m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu III miejsce

 Paulina Szymańska

Bieg na 300 m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce

Michał Bocianowski

Bieg na 300 m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce

 Milena Knop

Bieg na 100 m w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce

 Marek Magdziński

Skok w dal w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu I miejsce

 Maciej Rożnowski 

Rzut oszczepem w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce