Osiągnięcia Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia przedmiotowe i artystyczne

Uczniowie

Konkurs

Wynik

Jakub  Ciesielski

VII  Wojewódzki Konkurs Recytatorski  „Słowem  i muzyką  malowana  twórczość  Czesława Miłosza”  w  kategorii  poezja  i  proza  śpiewana

I miejsce

Miłosz Jastrzębski

VII  Wojewódzki Konkurs Recytatorski  „Słowem  i  muzyką  malowana  twórczość  Czesława  Miłosza”  w  kategorii  poezja  i  proza  mówiona

III miejsce

Miłosz Jastrzębski

VII  Wojewódzki  Przegląd Poezji  Religijnej  „Chmury  przeminą , niebo  zostanie ”

I miejsce

Weronika Kamińska

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy  z  matematyki

finalistka

Łukasz Piotrowski

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy  z  matematyki

finalista

Weronika Kamińska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy  z  Języka  Polskiego

finalistka

Krzysztof Zieliński

Wojewódzki  Konkurs Przedmiotowy  z  Języka  Polskiego

finalista

Marta Preis

Liga Matematyczna

III miejsce

Patrycja Czapla

Liga Matematyczna

III miejsce

Dawid Pawlewicz

Liga Matematyczna

III miejsce

Patryk Rudnicki

Regionalny  konkurs  wiedzy historycznej  „Siedem  cudów  świata – wędrówki  po  starożytności”

1 miejsce

Małgorzata Łabich

Regionalny  konkurs wiedzy  historycznej  „Siedem  cudów  świata – wędrówki  po starożytności”

3 miejsce

Zespół Gimnazjum

Regionalny  konkurs wiedzy  historycznej  „Siedem  cudów  świata – wędrówki  po starożytności”

1 miejsce

Drużyna Gimnazjum

Powiatowy  Konkurs Fizyczny „Czas  na  zabawę  z  fizyką”,

2 miejsce

Weronika Kamińska

I  powiatowy  konkurs historyczny  „Polskie  drogi  do wolności”

2 miejsce

Drużyna Gimnazjum

I  powiatowy konkurs  historyczny „Polskie  drogi  do  wolności”

2 miejsce

Adrianna Cebula

Powiatowy  konkursie recytatorskim  „Idzie  jesień  przez  park”

1 miejsce

Miłosz Jastrzębski

Powiatowy  konkurs recytatorski  „Idzie  jesień  przez  park”

2 miejsce

Mateusz Kiżewski

Powiatowy  konkurs

recytatorski  „Idzie  jesień  przez  park”

3 miejsce

 

Osiągnięcia sportowe

Uczniowie

Konkurs

Wynik

Drużyna Gimnazjum

Turniej piłki ręcznej młodziczek w Bydgoszczy

III miejsce

Drużyna Gimnazjum rocznik 98

Ligowe Rozgrywki młodziczek w piłkę ręczną

VI miejsce

Drużyna Gimnazjum

Liga Strzelecka

III miejsce

Miłosz Jastrzębski

Liga Strzelecka

II miejsce

Drużyna Gimnazjum

I runda turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup

II miejsce

Drużyna Gimnazjum

Turniej piłki nożnej chłopców drużyn 7-osobowych

III miejsce

Drużyna Gimnazjum

Turniej piłki nożnej chłopców w Radzyniu Chełmińskim

III miejsce

Drużyna Gimnazjum

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce

Maciej Rożnowski

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

III miejsce

Drużyna dziewcząt

Powiatowe przełajowe biegi sztafetowe

III miejsce

Kinga Iwicka

Bieg uliczny w Radzyniu Chełmińskim

1 miejsce

Wojciech Dobrowolski

Bieg uliczny w Radzyniu Chełmińskim

2 miejsce

Zespół tańca nowoczesnego

Powiatowy Przegląd "Amatorskich Prezentacji Tanecznych"

1 miejsce