Osiągnięcia Publicznego Gimnazjum w roku szkolnym 2007/2008


Uczniowie

Konkurs

Wynik

Justyna Biesiada

III Ogólnopolski Konkurs
Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

II miejsce

Paweł  PiątkowskiKonkurs  Wiedzy  o  Samorządzie
Terytorialnym
I miejsce
Katarzyna  GolomskaOgólnopolski  Festiwal 
Piosenki  w  Wierzchowie
wyróżnienie
Katarzyna  GolomskaMiędzynarodowy  Festiwal
Piosenki  w  Kielcach

wyróżnienie
Mateusz Taborek
Powiatowy  etap  XXXI
Ogólnopolskiego  Turnieju  Wiedzy  o  Bezpieczeństwie  Ruchu
Drogowego
I miejsce
Zespół  gimnazjumPowiatowy  etap  XXXI
Ogólnopolskiego  Turnieju  Wiedzy  o  Bezpieczeństwie  Ruchu
Drogowego
II miejsce
Agata Ciesielska
Powiatowy  konkurs  recytatorski
„Idzie  jesień  przez  park …”
I miejsce
Paweł  Piątkowski

III Wojewódzki Konkurs
z Historii  „Region, Polska, Świat”

finalista
Paweł  PiątkowskiWojewódzki konkurs
przedmiotowego z  historii  „Olimpiada  historyczna”
finalista
Agata  CiesielskaKonkurs pod hasłem „Pisanie  piórem pobudza wyobraźnię”
w ramach Ogólnopolskiej  Kampanii Ładnego Pisania - etap wojewódzki

I miejsce
Mateusz  WardeńskiWojewódzki  Konkurs 
Polonistyczny

finalista
Izabella  WojciechowskaRegionalny Konkurs
Wiedzy o Unii Europejskiej  „Razem w Unii 2008 ”
I  miejsce
Drużyna  gimnazjumFinał Wojewódzki Turnieju Szachowego
(skład drużyny: Alicja Arbart , Ewelina Parda, Izabela Siergiej,
Magdalena Wawrzonek i Marcin  Arbat)
II miejsce
Drużyna  gimnazjumMistrzostwa Województwa
w Szachach Gimnazjów
(skład drużyny – jak wyżej)
III miejsce
Izabela  SiergiejMistrzostwa Polski  w  szachach
w  kategorii wiekowej  do  lat 16  w  Łebie
XIX miejsce
Ewelina  PardaXVIII  Międzynarodowy  Turniej
Szachowy  w  Grudziądzu  w  kategorii  wiekowej  do  lat  16
I miejsce
Magdalena  WawrzonekXVIII  Międzynarodowy
Turniej  Szachowy  w  Grudziądzu  w  kategorii  wiekowej  do  
lat  16
II miejsce
Sztafeta  szwedzka  dziewczątWojewódzki  finał
lekkoatletyczny  w  Bydgoszczy
V miejsce
Reprezentacja  gimnazjumwe  wszystkich
konkurencjach  (biegach  na : 100 m , 300 m , 1500 m ; sztafecie
szwedzkiej , skoku  w  dal , pchnięciu  kulą , rzucie  oszczepem)  oraz
w  klasyfikacji  drużynowej  gimnazjów  w  powiatowych
zawodach  w  indywidualnej  LA


I miejsce