Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim w roku szkolnym 2017/2018

IIa

IIIe

Zbigniew Popławski

Członek

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć działalność Rady Rodziców zachęcamy do wpłat na konto:

06 9496 0008 0000 4053 2000 0001

Od bardzo dawna tak jest, że Święty Mikołaj  szóstego grudnia pojawia się tam, gdzie są dzieci. I tak też było tym razem. W Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim pojawił się Mikołaj w asyście prześlicznych reniferów,  aniołka  i uroczego bałwanka. W ich  role wcielili się rodzice naszej młodzieży, a także nauczyciele wraz z Panią Dyrektor Renatą Faluta – Kaszubowską, dla której bezpośredni kontakt z wychowankami jest bardzo ważny. Taka ,,świąteczna ekipa” zrobiła na naszej młodzieży bardzo pozytywne wrażenie.

Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim zorganizowała drugą w swojej historii imprezę dla dorosłych. Tym razem była to zabawa andrzejkowa.
Tuż przed godziną 19:00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim w dniu 26 listopada 2011 roku witaliśmy przybyłych gości. Wśród nich byli przede wszystkim rodzice naszej młodzieży, grono pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor Renatą Faluta – Kaszubowską, a także przyjaciele naszego Gimnazjum wspierający działalność Rady Rodziców.