Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim w roku szkolnym 2017/2018

 

IIa

Aneta Szymańska

Sekretarz

IIb

Jolanta Szmytkowska

Członek

IIc

Agnieszka Reiwer

Członek

IId

Edyta Jasińska

Skarbnik

IIe

Alina Mełnicka

Członek

IIf

Wiesława Kęsikowska

Członek

IIIa

Beata Stempska

Zastępca przewodniczącej

IIIb

Magdalena Budzińska

Przewodnicząca

IIIc

Katarzyna Cebula

Członek

IIId

Dorota Kula

Członek

IIIe

Zbigniew Popławski

Członek

 

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć działalność Rady Rodziców zachęcamy do wpłat na konto: 

06 9496 0008 0000 4053 2000 0001

Od bardzo dawna tak jest, że Święty Mikołaj  szóstego grudnia pojawia się tam, gdzie są dzieci. I tak też było tym razem. W Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim pojawił się Mikołaj w asyście prześlicznych reniferów,  aniołka  i uroczego bałwanka. W ich  role wcielili się rodzice naszej młodzieży, a także nauczyciele wraz z Panią Dyrektor Renatą Faluta – Kaszubowską, dla której bezpośredni kontakt z wychowankami jest bardzo ważny. Taka ,,świąteczna ekipa” zrobiła na naszej młodzieży bardzo pozytywne wrażenie.

 

Rada Rodziców Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim zorganizowała drugą w swojej historii imprezę dla dorosłych. Tym razem była to zabawa andrzejkowa.
Tuż przed godziną 19:00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim w dniu 26 listopada 2011 roku witaliśmy przybyłych gości. Wśród nich byli przede wszystkim rodzice naszej młodzieży, grono pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor Renatą Faluta – Kaszubowską, a także przyjaciele naszego Gimnazjum wspierający działalność Rady Rodziców.