W bieżącym roku szkolnym klasa 3e realizowała projekt filmowy „Inception of filmmaking”. Uczniowie, podzieleni na grupy, mieli za zadanie nagrać telefonem komórkowym maksymalnie 5-minutowy film na wybrany wcześniej temat. Każdy z filmów musiał zawierać określone struktury gramatyczne i słownictwo. A oto efekty pracy trzech grup. Enjoy your watching!!

Casting    Meeting a fortune-teller    Morloth

Zapraszamy również do obejrzenia wideoblogów z przygotowań do gimbalu.

Dnia 18.05.2017 roku odbył się bal gimnazjalny uczniów klas 3. Był to niezapomniany przez nas wieczór. Wszyscy uczniowie wyglądali bardzo elegancko. Dziewczyny z pewnością spędziły dużo czasu u kosmetyczki i fryzjera. Niewątpliwie, każdy z nas, nawet chłopcy, miał problemy z doborem kreacji. To był pierwszy bal w naszym życiu.

Klasa 3e przygotowała kilka filmików odnośnie balu. Są to wskazówki dla każdej 2 klasy. Mamy nadzieję, że dzięki nim będziecie mieli mniejszy mętlik w głowie oraz, że rozwieją one wasze wątpliwości na temat gimbalu. Filmiki was zainteresują.

Prom1

prom1