• 26 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas pierwszych i drugich oraz klas trzecich.  Od dziś rozpoczynamy wakacje, czas wypoczynku, wyjazdów, przygód w gronie przyjaciół.  Pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie, jest najważniejsze. Bądźmy ostrożni podczas kąpieli w wodzie, na drodze, we wszystkich miejscach. Słonecznych wakacji!!!
  • 1

W dniach od 26 do 28 marca 2012 roku w kościele parafialnym p.w. św. Mikołaja w Kowalewie Pomorskim odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II.

Rekolekcje prowadził ks. Krzysztof, który przyjechał do nas z Zamościa. Konferencje, rozważania Drogi Krzyżowej, a także homilie podczas Mszy św. skoncentrowane były na temacie: „Wybrałeś miłość – wygrałeś życie”. Mieliśmy okazję skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania, co pomogło nam odnowić swoją miłość do Chrystusa i naprawić relacje z bliźnimi.

W trzeci dzień rekolekcji na szczególną uwagę zasługiwała uroczysta Msza św. ku czci Patrona naszej Szkoły Błogosławionego Jana Pawła II. Po Mszy św. odmówiliśmy modlitwę za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II oraz złożyliśmy kwiaty i znicze przy Jego pomniku.

wtorek 30 czerwiec 2015

Goście z zagranicy