• W dniu 13.11.2014 obchodziliśmy w naszej szkole święto Gimnazjum im. Jana Pawła II Read More
  • Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 klas trzecich - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Read More
  • 1
  • 2

Archiwum Publicznego Gimnazjum

Już po raz kolejny nasza szkoła - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim została wyróżnione za udział w akcji dbania o środowisko. W dniu 14 listopada br. w Urzędzie Powiatowym w Golubiu - Dobrzyniu Dyrektor Szkoły wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego Bartoszem Boluk – Sobolewskim i Karoliną Klaban odebrali podziękowania za udział w konkursie „Lasy to życie – chrońmy je. Sprzątanie Świata – Polska 2011”. Nasza placówka otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe – książki, które mają na celu motywować do uczestniczenia w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

 

Pedagog szkolny Dorota Witkowska