W poniedziałek 4 czerwca odbył się w naszym gimnazjum szkolny dzień dziecka. Na początku pani dyrektor Renata Faluta-Kaszubowska złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji ich święta. Słodką niespodziankę w postaci lodów ufundowała Rada Rodziców. W ramach obchodów tego wyjątkowego dnia zorganizowano mecz koszykówki, w którym wzięli udział rodzice, nauczyciele i uczniowie. Przeprowadzono również międzyklasowe rozgrywki sportowe odpowiednio dla klas drugich i trzecich. Po zaciętej grze, w meczu koszykówki zwyciężyła drużyna dziewcząt. W rywalizacji międzyklasowej wyniki przedstawiają się następująco:

 

KLASY DRUGIE

I miejsce – klasa IIb

II miejsce – klasa IIe

III miejsce – klasa IId

IV miejsce – klasa II a

V miejsce – klasa IIf

VI miejsce – klasa IIc

KLASY III

I miejsce – klasa IIIe

II miejsce – klasa IIId

III miejsce – klasa IIIc

IV miejsce – klasa IIIb