W dniu 25.03.2018r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursów wielkanocnych oraz plastycznego konkursu pt.,, Oznaki wiosny w literaturze dziecięcej” zorganizowanych przez MGOK w Kowalewie Pomorskim pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy p. Andrzeja Grabowskiego. Dziesięcioro uczniów naszego gimnazjum wzięło w nich udział.

Werdyktem komisji konkursowej w kategorii pisanki wielkanocnej drugie miejsce zajął Jakub Górny z kl. II f , trzecie Małgorzata Żukowska z kl. II c a wyróżnienie otrzymała Kinga Szymańska z kl. II a. W konkursie pt. "Oznaki wiosny w literaturze dziecięcej” wyróżnienie otrzymała Kinga Kin z kl. II c. Wszystkim gratuluję i życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich twórczych pasji artystycznych.

Mariusz Wardeński