Great to have you all here at our school!!!


We are very happy to welcome our exceptional guests from Ukraine, India and Turkey. The three students are representatives of a worldwide volunteer organisation called AIESEC. They are going to spend the next two weeks in Kowalewo Pomorskie and share information about their countries. Today, they have already met our students and they have given a few presentations about the places they come from. The best is yet to come… J

***

Po raz kolejny gościmy w naszym gimnazjum wolontariuszy z międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. W poniedziałek 8 stycznia 2018r. zawitali do nas Ishita Kathpalia z Indii, Nadia Basaraba z Ukrainy oraz  Eyyüp Ӧzdemir z Turcji.

Goście przeprowadzili już szereg prezentacji dotyczących najważniejszych informacji o krajach, z których pochodzą. Opowiedzieli o historii, świętach, zwyczajach, charakterystycznych potrawach i innych ciekawostkach typowych dla swoich regionów. Codziennie spotykają się z młodzieżą naszej szkoły na lekcjach i dzielą się cząstką swojej kultury angażując naszych uczniów w konwersacje w języku angielskim. Dla studentów z AIESEC to również okazja do poznania naszych obyczajów oraz stylu życia polskich rodzin.