turniejpilkinoznejmikolajki2017 13W dniu 6 grudnia 2017 roku w hali Publicznego Gimnazjum odbył się V Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego – Bartosz Jagielski i Dariusz Rozwadowski.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn, grano systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju zostało Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie, które wygrało wszystkie 4 mecze. Zacięta rywalizacja toczyła się o 2 miejsce. Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie zgromadziło tyle samo punktów, co Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim. Gospodarze przegrali jednak gorszym bilansem bramek i zajęli 3 miejsce.

 

Po zakończeniu zawodów najlepszym zespołom i zawodnikom nagrody wręczyła Pani Dyrektor Renata Faluta-Kaszubowska.