• 26 czerwca 2015 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas pierwszych i drugich oraz klas trzecich.  Od dziś rozpoczynamy wakacje, czas wypoczynku, wyjazdów, przygód w gronie przyjaciół.  Pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie, jest najważniejsze. Bądźmy ostrożni podczas kąpieli w wodzie, na drodze, we wszystkich miejscach. Słonecznych wakacji!!!
  • 1

Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

Już po raz kolejny nasza szkoła - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim została wyróżnione za udział w akcji dbania o środowisko. W dniu 14 listopada br. w Urzędzie Powiatowym w Golubiu - Dobrzyniu Dyrektor Szkoły wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego Bartoszem Boluk – Sobolewskim i Karoliną Klaban odebrali podziękowania za udział w konkursie „Lasy to życie – chrońmy je. Sprzątanie Świata – Polska 2011”. Nasza placówka otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe – książki, które mają na celu motywować do uczestniczenia w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

 

Pedagog szkolny Dorota Witkowska

poniedziałek 3 sierpień 2015

Certyfikat AIESEC

Goście z zagranicy

Moodle